İkinci El Mobilya, Beyaz Eşya ve Televizyon Alımı | İkinci El Eşya Alım Merkezi | Telefon: +90 546 243 15 08

Blog

2. El Eşya Alım

İkinci el eşya alımında en önemli konulardan biri eşyanın değerinde satılabilmesidir. Birçok kişi farklı platformlarda satmak istediği eşyasına günlerce alıcı beklemekte, bu sürenin uzadığı ve alıcı bulamadığı durumlarda eşyasını değerinin altında satmak zorunda kalmaktadır.

beylikdüzü ikinci el eşya alan yerler

İkinci el eşyalarınızı satmak için günlerce beklemeyin! Yapmanız gereken sadece bize ulaşmak!

Satmak istediğiniz eşyaları kısa sürede ve değerinde bize satabilirsiniz!

İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız sadece ikinci el eşya alımı yapmaktadır. Uzman ekiplerimiz sizin için eşyalarınızı adresinizden teslim alırken, size sadece keyifle kahvenizi yudumlamak kalır. Hem eşyalarınızı kolayca değerinde satacak hem de değerli zamanınız size kalacaktır.

ikinci el eşya alım

2.el eşya satış hizmetimiz bulunmamaktadır.

Satın aldığımız ana kategoriler arasında ikinci el mobilya, beyaz eşya, elektronik ev aletleri, TV ve görüntü sistemleri bulunmaktadır. Firmamız İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekte, konusunda uzman ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşmaktadır.

İkinci el eşyanızı değerinin altında satmayın! Hızlı, güvenilir ve profesyonel bir satış işlemi için bize ulaşmanız yeterli.

29 Kasım 2018 Genel
About ikinciel

Yıllar ikinci el eşya sektöründe alım yaparak, öğrenci, öğretmen, geçici görevlerdeki insanlar gibi, sürekli taşınan insanlardan eşyaları alıyoruz. Beyaz eşya ve mobilya malzemelerine uygun fiyatlar vererek sizden alabiliriz.