İkinci El Beyaz Eşya

İkinci El Beyaz Eşya Nasıl Olmalı?

Sizlerden beyaz eşya alırken, ilk dikkat ettiğimiz nokta; ikinci el beyaz eşyanızın çalışır durumda olmasıdır. Çalışmayan ikinci el hiçbir beyaz eşyayı, tercih etmemiz mümkün değildir. Çünkü ikinci el beyaz eşyayı alıp tamir ettirmemiz, sonra müşterilerimizin hizmetine orijinal bir beyaz eşya gibi sunmamız ticaret anlayışımıza uymamaktadır. Tamir görmüş bir beyaz eşyadan eski randımanını almak imkansızdır.

Değerlendirmeyi düşündüğünüz beyaz eşyanızın çalışır olması gerektiği kadar önemli olan bir diğer etken ise temiz olmasıdır. Beyaz eşyanız belki 10 yıllık bir beyaz eşya ancak temiz olması durumunda tercih sebebi olabilir. Sizler de takdir edersiniz ki kir pas içinde olan, sararmış ikinci el beyaz eşya ürünlerini hiç kimse tercih etmeyecektir.

Bir beyaz eşyanın eksik bir parçasının olmaması da çok önemlidir. Düğmelerinde, kapaklarında, iç kısımlarında eksik bir parçasının olması, beyaz eşyanızı almamız noktasında bizleri çekimser kılar.

Beyaz eşyalarınızı, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarından teslim alıyoruz. Güvenilir ve uygun fiyatlı hizmetimizle sizlerle çalışmaktayız.

blank
blank