İkinci El Mobilya, Beyaz Eşya ve Televizyon Alımı | İkinci El Eşya Alım Merkezi | Telefon: +90 546 243 15 08

Blog

Güngören’de İkinci El Eşya Alıyoruz

ikinci el eşyaGüngören’de ikinci el eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İkinci el eşyalarınızı hem uğraşmadan, zahmet çekmeden değerinde satın hem de bu sayede gelir elde edin. Üstelik değerli vaktiniz size kalsın.

Güngören’in tüm mahallelerine hizmet veren firmamızın profesyonel ekipleri aracılığıyla eşyalarınız adresinizden teslim alınmaktadır. Eğer sizde Güngören’de ikinci el televizyon, ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinası, ikinci el bulaşık makinası, ikinci el fırın gibi beyaz eşyalarınızı, ikinci el koltuk takımı, oturma grubu,yemek odası ve yatak odası takımları gibi ikinci el eşyalarınızı satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sadece ikinci el eşya alımı yapan firmamız göstermiş olduğunuz ilgi sayesinde ikinci el eşya alımı sektöründe lider konuma gelmiştir. Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için daha çok çalıştığımızın bilinmesini isteriz.

14 Şubat 2019 Genel , ,
About ikinciel

Yıllar ikinci el eşya sektöründe alım yaparak, öğrenci, öğretmen, geçici görevlerdeki insanlar gibi, sürekli taşınan insanlardan eşyaları alıyoruz. Beyaz eşya ve mobilya malzemelerine uygun fiyatlar vererek sizden alabiliriz.